Kamila Kwiatkowska

Ciepła parka z futerkiem | Zima 2017


Ciepła parka z futerkiem | Zima 2017

Dzień dobry! Nie da się ukryć, że trochę czasu mnie tu nie było. Powód mojej nieobecności nie jest konkretny. Jednak czas remontu a później przeprowadzka, wybiły mnie ze systematyczności, co później skutkowało brakiem motywacji. Ale WRACAM i to z nowymi pomysłami o których już niebawem! Wczorajszy wypad w góry i motywacja mojej drugiej połówki sprawiły, że znowu mam ochotę tu bywać.

Zima w mieście jest po prostu okropna. Dlatego chcieliśmy uciec chociaż na chwilę od tych ponurych i szarych budynków. Sami zobaczcie, że prawdziwa zima ma swój niepowtarzalny klimat! Cieszę się, że sezon narciarski zaczynamy już niebawem i chociaż jeszcze kilka razy będę mogła nacieszyć się takimi pięknymi widokami.

Stylizacja zdecydowanie bardzo zimowa; jako że temperatura wczoraj wynosiła około -7 stopni to trzeba było postawić na wygląd ‘bałwanka’. Długa i ocieplana parka to moja ulubiona kurtka tej zimy, bo żadne mrozy nie są mi w niej straszne. Ma świetne rozwiązanie, bo szare ocieplane futerko można odpiąć i mamy idealną parkę na wiosnę. Czapka z dwoma pomponami jest ostatnio bardzo popularna i sama nie mogłam się jej oprzeć. Uważam, że prezentuje się po prostu dobrze. A fakt, że zawsze lepiej czuje się w mniej ‘kobiecych’ wydaniach to dla mnie jest wręcz idealna.

Kurtka  – Qui Sales Center   |   Sweter – MDE Studio (facebook)   |   Buty – Lasocki   |   Spodnie – Pull&Bear   |   Czapka – Allegro

6 komentarzy

Dodaj komentarz

6 komentarzy