Kamila Kwiatkowska

Pudrowy róż w Hiszpańskim stylu

Bluzki, inaczej zwane hiszpankami są już znane i uwielbiane od kilku sezonów. Sama jestem ich fanką i bardzo lubię nosić je właśnie latem, a szczególnie wtedy, gdy ciało jest delikatnie muśnięte słońcem. Z racji tego, że dopiero jestem przed urlopem niestety nie mam za dużo czasu by korzystać z promieni słonecznych. Nad czym oczywiście ubolewam, bo nie ukrywam, że wygrzewać się na słońcu bardzo lubię:) Bluzka, którą możecie dzisiaj zobaczyć, oprócz tego, że można opuścić ją na ramiona, ma również poszerzone rękawy, które przewijają się w tegorocznych trendach modowych, tak samo jak motyw kwiatów, który zawsze dobrze prezentuje się na ubraniach. Połączenie jej z pudrowym różem sprawia, że wyglądamy promiennie i bardzo dziewczęco.

Bluzka – KLIK    |   Spodenki – Mohito   |   Torebka  –  zaful   |   Buty – Zara

 

One Comment

 • Cześć Kamila !
  Od dłuższego czasu Cię tutaj obserwuję i muszę przyznać, że jesteś bardzo piękną, inteligentną kobietą.. spotkało Cię dużo przykrości, jednak nadal twardo stąpasz po ziemi 🙂
  Trzymam mocno kciuki aby Ci się wiodło jak najlepiej.
  Nauczono mnie aby niczego nie zazdrościć, bo to jest choroba która nie prowadzi do niczego dobrego, wręcz przeciwnie.
  Mogę brać jedynie z Ciebie przykład. 🙂 Na wszystko musimy zapracować sami. Dobro ponoć wraca. Ja jeszcze muszę poczekać.
  Gorące uściski 🙂

Dodaj komentarz

1 komentarz