Kamila Kwiatkowska

10 rzeczy, które musisz mieć w szafie!

Chyba każda z kobiet wypowiedziała słowa “Nie mam, w co się ubrać.”  Wiele z nas pewnie używa tego stwierdzenia nagminnie.  A czy któraś z nas zastanowiła się, dlaczego tak się dzieje ? Osobiście uważam, że kluczowym problemem jest robienie nieprzemyślanych zakupów. Czyli szał zakupowy – kupujemy wszystko, co wpadnie nam w ręce ( po przecież jest o połowę tańsze ), więc grzechem byłoby nie kupić. I tym sposobem nasza szafa się nie domyka, mąż czy chłopak łapię się za głowę, bo jak można nie mieć, co na siebie włożyć mając taką ilość ubrań… Ale tu nie chodzi o ilość a o jakość! Bo, co z tego, że mamy 10 kolorowych sukienek, 20 śmiesznych t-shirtów, 5 par kolorowych trampek jak nie mamy prostych i klasycznych ubrań, które ratują nas w każdej kryzysowej ( i nie tylko ) sytuacji.
Dlatego dzisiaj wymienię 10 ubrań, które każda kobieto powinna posiadać w swojej szafie.
1. CIEMNA MARYNARKA – mężczyzna jeżeli chce wyglądać elegancko zawsze ją zakłada i w naszym przypadku powinno być tak samo. Tym bardziej, że mamy z nią większe pole do popisu. Może być noszona do jeansów, eleganckich spodni, spódnic czy nawet do szortów.

           
      do kupienia –> KLIK <-          do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 

2. BIAŁY T-SHIRT – tak na prawdę idealny zawsze wtedy, gdy nie mamy w, co się ubrać. Zawsze nada nam świeżości i lekkości. Możemy na niego założyć wszystko – ramonskę, blezer, płaszcz, marynarkę i ze wszystkim okryciami będzie współgrał idealnie.

               

      do kupienia -> KLIK <-          do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 

3. T-SHIRT  / KOMBINEZON  W PASKI – pełni tą samą funkcję, co biały t-shirt. Połączony z rozkloszowaną spódnicą stworzy świetny zestaw na wieczorne wyjście. Kombinezon to najlepsza alternatywa na lato, czujemy się w nim zawsze komfortowo i kobieco ! 
        do kupienia -> KLIK <-          do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 


4. SPÓDNICA – ołówkowa, mini, za kolano – połączona praktycznie z każdą częścią garderoby będzie tworzyła zgrany duet.
            
        do kupienia -> KLIK <-              do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 
    
5. KOSZULA – to jedna z tych rzeczy, które powinnyśmy często zakładać. Dlaczego ? Bo można z nią stworzyć coś luźnego zakładając do niej jeansy i trampki, albo coś naprawdę eleganckiego zakładając dopasowaną spódnicę i szpilki. Może być gładka, z nadrukiem, ozdobna ! Najlepiej posiadać kilka różnych 🙂
       do kupienia -> KLIK <-              do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 
               
6. SPODNIE – chyba większość z nas ma chociaż kilka par. Ale te jedne powinny być ideale ! Dopasowane, wygodne i adekwatne do naszej sylwetki. Bo połączone z koszulą, czy t-shirtem tworzą dwa zupełnie inne zestawy bardziej elegancki i mniej formalny.
       do kupienia -> KLIK <-              do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 


7. SKÓRZANA KURTKA – czy te ze skóry naturalnej czy ekologicznej, sprawi że nada naszej stylizacji trochę charakteru. Każda z nas będzie wyglądała w niej po prostu dobrze !
    do kupienia -> KLIK <-         do kupienia -> KILK <-             do kupienia -> KILK <- 
8. SUKIENKA – każda z nas powinna mieć w swojej szafie chociaż jedną w której będzie czuła się idealnie i którą będzie mogła wykorzystać więcej niż jeden raz !
           do kupienia -> KLIK <-            do kupienia -> KILK <-       do kupienia -> KILK <- 
9. SZPILKI – zawsze znajdzie się sytuacja w której szpilki będą wydawały się po prostu nie zbędne. Czy to klasyczne czarne, cieliste czy czerwone, nie ważne. Po prostu 1 para szpilek to obowiązek każdej kobiety !

       do kupienia -> KLIK <-         do kupienia -> KILK <-       do kupienia -> KILK <- 
10. TOREBKA – jedna, porządna i taka która po prostu pasuje do naszego trybu życia. U jednych sprawdzi się duża, u innych klasyczna listonoszka.
           do kupienia -> KLIK <-            do kupienia -> KILK <-            do kupienia -> KILK <- 

31 komentarzy

Dodaj komentarz

31 komentarzy